Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta krajowego i eksportowego

Q Stalyo GPM Sp. z o.o Sp. k.O firmie

Q Stalyo GPM Sp. z o.o Sp. k.

Uśmiechu 1

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki handlowej firmy,

  • realizacja zadań w zakresie obsługi administracyjnej i logistyczno – handlowej,

  • obsługa klienta krajowego i eksportowego (przyjmowanie zamówień, organizacja wysyłek, wystawianie dokumentów eksportowych, fakturowanie),

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu w ramach współpracy z klientami i innymi działami firmy,

  • prowadzenie dokumentacji handlowej,

  • ewidencja sprzedaży w systemie,

  • współpraca z zewnętrznymi firmami produkcyjnymi na zasadzie kooperacji,

  • wprowadzanie i monitorowanie danych w systemie klasy ERP,

  • wsparcie managerów ds. eksportu w obszarze logistycznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe, logistyczne mile widziane,

  • doświadczenie: minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale eksportu, mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży,

  • znajomość zagadnień związanych z logistyką,

  • znajomość aktualnych przepisów celnych,

  • zdolności analityczne,

  • zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole oraz radzenie sobie w sytuacjach stresowych,

  • dokładność, dobra organizacja pracy, uczciwość, dyspozycyjność

  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany również język rosyjski,

  • umiejętność obsługi komputera – MS Office (w tym Excel, Word)

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • podstawowa znajomość zagadnień księgowych,

  • dokładność i precyzja w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy w ramach funkcjonujących procedur

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu IFS

  • mile widziana znajomość systemów wspomagających pracę magazynu.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o dobrej atmosferze i wysokiej kulturze pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

  • szereg benefitów pozapłacowych (np. bony świąteczne, dofinansowania z funduszu socjalnego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Q Stalyo GPM Sp. z o.o Sp. k.– polski producent systemów rynnowych.

Przewiń do profilu firmy