Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta krajowego i zagranicznego

ZETA Sp. z o.o.O firmie

  • Zbąszyńska 4
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZETA Sp. z o.o.

Zbąszyńska 4

Łódź

Jedni działają w garażu, inni w Agencji Reklamowej. Jedni myślą jak z taniego malucha zrobić rajdowego potwora, inni co zrobić z prostą koszulką, by ich Klient czuł, że jest tą jedyną i niepowtarzalną. Jedni odpicują Twoją brykę… My ODPICUJEMY TWOJE CIUCHY!

Nasza firma jest liderem w zakresie logowania odzieży reklamowej i korporacyjnej w Polsce, a z uwagi na szybki rozwój poszukuje do zespołu osoby, która będzie zatrudniona na stanowisku

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa kluczowych klientów krajowych i zagranicznych
  • tworzenie prostych projektów graficznych
  • przygotowywanie do produkcji zleceń w zakresie logowania odzieży
  • utrzymywanie bieżącej komunikacji z klientem w zakresie realizacji zamówień
  • ogólna obsługa administracyjno-biurowa

WYMAGANIA:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • umiejętność obsługi programów graficznych Illustrator lub/i Corel Draw
  • wykształcenie minimum średnie
  • obsługa MS OFFICE
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w stosunku umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne