Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Obsługi Klienta Krajowego

INTERSNACK POLAND

Promienistych 1

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i podtrzymania dobrych relacji biznesowych z klientami firmy

  • Obsługa zamówień od momentu wprowadzenia do systemu, poprzez organizację oraz monitorowanie transportu zamówień i przygotowywanie dokumentów przewozowych

  • Bieżąca kontrola rozliczeń z klientami zgodnie z procedurą firmy

  • Komunikacja z przewoźnikami w celu przekazania zleceń transportowych i śledzenia statusu realizacji wysyłki oraz wstępne rozliczanie faktur transportowych

  • Zapewnienie terminowej wysyłki faktur w formie papierowej i elektronicznej w celu dotrzymania procedur sprzedażowych i zgodności z przepisami prawa

  • Obsługa bazy danych klientów, kontraktów sprzedażowych i promocji w celu zapewnienia poprawności danych na fakturach sprzedaży zgodnie z umowami handlowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie pakietu Excel)

  • sumienność i dokładność w działaniu

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia roczna)

  • dodatek za dojazd ( powyżej 25 km )

  • prywatną opiekę medyczną (w tym np. rezonans, tomograf i fizjoterapia)

  • system benefitów (Multikafeteria, Multisport, bony i paczki świąteczne)

  • organizujemy konieczne uprawnienia i szkolenia na koszt pracodawcy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy