Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

GREENPOINT S.A.O firmie

GREENPOINT S.A.

Mariana Domagały 3

Kraków

Sieć sklepów odzieżowych Greenpoint poszukuje kandydatów na stanowisko:

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa Klienta sklepu internetowego
  • Bieżąca obsługa zamówień, zapytań, zwrotów i reklamacji zgłaszanych przez Klientów
  • Aktualizacja treści w sklepie internetowym
  • Dbałość o zgodny ze standardami wizerunek firmy
  • Współpraca z magazynem obsługującym realizację zamówień
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta sklepu internetowego
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Excel)

Oferujemy:

  • Pracę dla znanej, prężnie rozwijającej się marki odzieżowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Premie i rabaty na zakupy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy