Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

SlovnaftO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Slovnaft Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą paliwową, spółką córką słowackiej Rafinerii Slovnaft a.s., wchodzącą w skład międzynarodowej Grupy MOL. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest hurtowy obrót paliwami płynnymi, co obejmuje zakup, magazynowanie oraz sprzedaż hurtową. Rafineria SLOVNAFT w Bratysławie należy do najnowocześniejszych w Europie. Oprócz hurtowej sprzedaży paliw Slovnaft Polska S.A. jest dystrybutorem granulatów polietylenowych i polipropylenowych oraz olejów i smarów produkowanych w grupie MOL.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • realizacja zamówień klientów (przyjmowanie zamówień potwierdzanie, kontrolowanie płatności, wystawianie faktur),

  • prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • obsługa klienta, komunikacja z klientem, korespondencja, reklamacje,
  • przygotowywanie analiz dotyczących sprzedaży (plany/realizacja),
  • kontrola klienta po kątem uregulowania należności oraz stopnia realizacji zamówienia,
  • przygotowanie informacji niezbędnych do wystawienia dokumentów księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • kompleksowy pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie obiadów).

Weź udział w rekrutacji!

Administratorem Pana(i) danych osobowych jest Slovnaft Polska S.A. z siedzibą w Krakowie 30-415, ul. Wadowicka 6. Pana(i) dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby obecnej rekrutacji, w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Posiada Pan(i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych osobowych określonych w ustawie z dnia 26.06. 1974 r. Kodeks pracy oraz przepisów szczególnych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ponadto zgody mogą zostać cofnięte w zakresie przekazywania danych osobowych, których przekazania jest dobrowolne. Odbiorcami Pana (i) danych będą podmioty współpracujące z Administratorem danych osobowych. Przysługuje Panu (i) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Ma Pan (i) prawo sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych i ograniczenie ich przetwarzania jest niemożliwe w przypadku, gdy ich przekazanie jest obowiązkowe na gruncie obowiązujących przepisów prawa

Ogłoszenie archiwalne