Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi Klienta

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i realizacja zleceń Klientów przez system Kayako oraz telefonicznie

  • Budowanie pozytywnych i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami (bez elementów sprzedaży)

  • Współpraca z Działem IT w zakresie bieżących zapytań Klientów

  • Wsparcie w innych zadaniach realizowanych przez Dział Obsługi Klienta

  • Współpraca z zespołami projektowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami mobilnymi z systemem Android i/lub iOS

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność określania priorytetów oraz dobrej organizacji czasu pracy

  • Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00/10:00-18:00

Mile widziane

  • Zainteresowanie branżą IT – łatwość w poruszaniu się w tematach nowych technologii

  • Znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego – min. poziom B2

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy

  • Współpracę z dużymi producentami branży farmaceutycznej i nie tylko

  • Intensywne szkolenie przygotowujące do stanowiska i opieka mentora

  • Poszerzenie wiedzy w zakresie nowych technologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop

  • urlop urodzinowy

  • Multisport

  • Parking rowerowy

  • Nowe technologie

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.

Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Naszą przestrzeń tworzy ponad 160 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Przewiń do profilu firmy

Obecnie poszukujemy osoby do projektu FarmaProm - aplikacji do profesjonalnego zarządzania relacjami z klientami branży farmaceutycznej. Cechuje Cię odpowiedzialność, skrupulatność oraz zaangażowanie? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie!