Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zamówień magazynowych klientów;

  • Planowanie realizacji zamówień dla Działu Magazynu;

  • Obsługa programów spedycyjnych, WMS, ERP Enova;

  • Ścisła współpraca z Pionem Handlowym na terenie kraju;

  • Koordynowanie transportu w tym ścisła współpraca z przewoźnikami;

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami gospodarki magazynowej;

  • Nadzorowanie ewidencji czasu pracy pracowników magazynu dystrybucyjnego;

  • Rozpatrywanie reklamacji klientów;

  • Tworzenie raportów i analiz;

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sektorze produkcyjnym, logistycznym;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analitycznego myślenia;

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;

  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;

  • Rozwój zawodowy w ramach szkoleń;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;

  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;

  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy;

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Firma kosmetyczna działa na rynku polskim i sprzedaje produkty już w ponad 60 krajach na świecie, stawiając na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych.

Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Przewiń do profilu firmy