Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi klienta

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Bolesława Czerwieńskiego 12

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i realizacja zleceń Klientów przez system Kayako oraz telefonicznie

  • Budowanie pozytywnych i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami (bez elementów sprzedaży)

  • Współpraca z Działem IT w zakresie bieżących zapytań Klientów

  • Wsparcie w innych zadaniach realizowanych przez Dział Obsługi Klienta

  • Współpraca z zespołami projektowymi

  • Praca zmianowa od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00/10:00-18:00

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Umiejętność pracy na aplikacjach (www i mobilnych)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność określania priorytetów oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Wykształcenie min. średnie

Mile widziane

  • Zainteresowanie branżą IT – łatwość w poruszaniu się w tematach nowych technologii

  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM, ERP lub inne podobne

  • Doświadczenie we współpracy z działem IT

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczny tryb pracy i możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu się w rolę

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT

  • Współpracę z klientem biznesowym z branży farmaceutycznej

  • Intensywne szkolenie przygotowujące do stanowiska i opieka mentora

  • Otwarty na współpracę i pomocny zespół składający się z kilkunastu osób

  • Współpraca w zespole, w którym Twoje zdanie będzie mieć znaczenie

  • Zaplanowana ścieżka rozwoju

  • Poszerzenie wiedzy w zakresie nowych technologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop

  • urlop urodzinowy

  • parking rowerowy

  • nowe technologie

  • MultiSport

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.

Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Naszą przestrzeń tworzy ponad 170 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Obecnie poszukujemy osób do projektu FarmaProm – aplikacji do profesjonalnego zarządzania relacjami z klientami branży farmaceutycznej.

Cechuje Cię odpowiedzialność, skrupulatność oraz zaangażowanie? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy