Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lynka Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert dla klientów,

  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień,

  • Kontakt i przeprowadzanie uzgodnień z klientami,

  • Procesowanie zamówień w systemie,

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży oraz działami operacyjnymi firmy.

Nasze wymagania

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju swoich kompetencji,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę,

  • Dofinansowanie platformy MyBenefit, gdzie możesz korzystać z wielu programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych czy karty sportowej MultiSport,

  • Program poleceń,

  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i zdobywaj doświadczenie w firmie, będącej jednym z liderów produkcji zdobień na rynku europejskim. Jesteśmy dumni, że jako polska firma z amerykańskimi korzeniami, zdobyliśmy najwięcej w Europie nagród w międzynarodowych konkursach branżowych. Od lat kierujemy się wartościami, wierząc w filozofię ciągłego doskonalenia, doceniając zaangażowanie naszych pracowników i nasze relacje. Zatrudniamy blisko 300 fantastycznych osób, które niezależnie od wieku, pochodzenia czy osobowości budują świetną atmosferę pracy w Lynka. Wyróżniamy się nowoczesną halą produkcyjną z dużym parkiem maszynowym oraz ogromną przestrzenią magazynową. Dbamy o najwyższe standardy pracy: bezpieczeństwo, czystość, komfortowe warunki, równe traktowanie. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o środowisko i ludzi wokół nas. Nasz zespół to doskonali specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy z radością przekażą Ci swoją wiedzę.

Przewiń do profilu firmy