Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Walraven sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów, w tym wprowadzanie zamówień do systemu;

  • Zapewnienie jak najwyższego stopnia realizacji zamówień klientów;

  • Kontakty z klientami celem przekazania właściwej informacji o zamówieniach;

  • Koordynacja działań dotyczących klientów, z pracownikami Walraven;

  • Aktualizacja ustaleń dotyczących warunków sprzedaży oraz kontrola ich realizacji;

  • Aktualizacja innych informacji niezbędnych do sprawnej obsługi klienta;

  • Zdobywanie informacji o potrzebach klientów w zakresie produktów i obsługi;

  • Przekazywanie wiedzy o klientach przedstawicielom handlowym i kierownictwu;

  • Rozwiązywanie spraw reklamacyjnych;

  • Doskonalenie i usprawnianie procesów dotyczących obsługi klienta;

  • Praca w CRM;

  • Proaktywna obsługa klienta: informowanie o nowych produktach w ofercie, akcjach marketingowych, kampaniach produktowych;

  • Podejmowanie aktywności wspierających zespół sprzedaży zewnętrznej, jak również zwiększanie obrotu i zysku firmy;

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów.

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność;

  • Dobra organizacja pracy i chęć rozwoju, kreatywność;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Wyczucie estetyki, kultura osobista i nienaganna prezencja;

  • Dodatkowy atut to znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Pracę w doświadczonym zespole, nastawionym na rozwój;

  • Dużą niezależność i swobodę wdrażania własnych kreatywnych pomysłów;

  • Udział w ciekawych i rozwijających projektach lokalnych i międzynarodowych;

  • Współpracę z działami obsługi klienta we wszystkich spółkach Grupy Walraven;

  • Możliwość rozwoju umiejętności i zdobywania doświadczenia (kursy, szkolenia);

  • Komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • system premiowy

  • pracowniczy program oszczędnościowy

  • szkolenia

Walraven działa na rynku od 1942 roku. Założyciel, pradziadek obecnego właściciela firmy, był wynalazcą zafascynowanym sprytnymi i prostymi rozwiązaniami. Obecnie, ponad 75 lat później, jesteśmy globalnie działającą firmą, wciąż napędzaną chęcią tworzenia prostych i sprytnych systemów produktów. Z naszą kompletną ofertą oraz ekspercką wiedzą dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla każdego projektu, bez względu na jego skalę lub złożoność. Prowadzimy działalność na pięciu kontynentach, a naszym głównym regionem jest Europa, w której posiadamy 13 spółek handlowych i 5 firm produkcyjnych.

Jako producent mamy kontrolę nad całym procesem tworzenia produktu. Począwszy od koncepcji, skończywszy na produkcji, usługach i wsparciu klienta. Pozwala nam to na elastyczność, innowacyjność i gwarantuje najwyższy standard obsługi. Nasze produkty posiadają międzynarodowe oraz lokalne certyfikaty i są testowane zarówno przez nas, jak i niezależne jednostki zewnętrzne. Pomimo, że jesteśmy producentem systemów mocujących, najważniejsi dla nas są ludzie. Dlatego skupiamy się na tworzeniu międzynarodowej firmy z troską o ludzi bliskich naszym i własnym wartościom. Kluczem do naszego sukcesu jest planowanie długoterminowe. Przychodzi nam to naturalnie, dlatego, że jesteśmy firmą rodzinną, wielopokoleniową. Napędza nas chęć usprawniania pracy instalatorów w branży na całym świecie, dlatego właśnie profesjonaliści, jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z instalacjami, wybierają markę Walraven, niezależnie czy budują niewielki dom, drapacz chmur czy fabrykę. Zapraszamy do wspólnej przygody, dołącz do Nas.

Przewiń do profilu firmy