Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Holding1

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Holding1

aleja Powstańców Śląskich 22

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

Z czym na pewno się u nas nie spotkasz?

• Ze sprzedażą (nie sprzedajemy ani fotowoltaiki, ani kredytów :))

• Z umawianiem spotkań z Przedstawicielami Handlowymi

• Z pracą pod presją targetów dziennych

• Z ciągłymi zmianami obsługiwanych projektów

Czego możesz się spodziewać pracując z nami?

• Obsługi połączeń przychodzących, skrzynki mailowej i czatu

• Będziesz wspierać i rozwiązywać problemy klientów spółek Holdingu1

• Przejdziesz kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię w pełni do pracy

• Otrzymasz wsparcie Lidera i zespołu

• Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia do pracy

• Pracy w dobrej atmosferze - pracując hybrydowo dbamy o relacje w zespole

• Przejrzystego systemu motywacyjnego (stała podstawa+ premia zależna od wyników)

• Znajdziesz wiele możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej w całej strukturze Holdingu 1

Podział czasu pracy
90%

Odbieranie połączeń przychodzących

10%

Obsługa czatów i maili

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Gotowość do pracy w elastycznym systemie zmianowym oraz w niektóre weekendy

  • Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta lub w call center

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od preferencji kandydata)

  • Możliwość pogodzenia pracy na pełny etat ze studiami

  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna Lux Med, karty Benefit MultiSport i inne)

  • Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1(cennik pracowniczy na Traficara, zniżki na zakup i wynajem samochodów etc.)

  • Kompleksowe szkolenia wprowadzające, oraz wsparcie najlepszych specjalistów w branży

  • Szansę zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego oraz realne możliwości rozwoju w ramach spółek Holding1

  • Brak pracy w godzinach nocnych

  • Rewelacyjną atmosferę w zespole!

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Holding1

Jesteśmy wewnętrzną jednostką Holdingu1. Obsługujemy telefonicznie i mailowo klientów naszych spółek.

Dołącz do naszego zespołu specjalistów reprezentujących:

• polski carsharing, auta na minuty - Traficar

• sieć salonów i serwisów samochodowych - Grupa PGD

• sieć sprzedaży samochodów używanych - Autopunkt. Pewne Używane

• największą wypożyczalnię aut w Polsce - Express Car Rental

• oraz Grupę Deweloperską Megapolis

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy