Specjalista ds. obsługi klienta

Antal SSC/BPO

4 0008 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem czatu z klientami

  • Dbanie o dobre relacje z klientami

  • Przygotowywanie dokumentów

  • Przyjmowanie informacji w związku z otrzymaniem przesyłki, niekompletności dostawy, wadliwego produktu lub jego niezgodności z zamówieniem,

  • Zmiana i aktualizacja danych kontaktowych,

  • udzielanie informacji o fakturach, gwarancjach, zmianie i wycofaniu zamówienia,

  • Odpowiadanie na pytania techniczne i dotyczące dostawy

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka niemieckiego/francuskiego/hiszpańskiego/włoskiego lub innego (C1)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub w sektorze SSC/BPO

  • Komunikatywność

  • Samodzielność i umiejętność planowania własnej pracy

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Praca w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

  • Umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe i inne)

  • Praca w przyjaznym, międzynarodowym środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Przewiń do profilu firmy