Ta oferta pracy jest nieaktualna od 563 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. obsługi klienta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji pokryć z elastomerów, poliuretanów i kompozytów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Nr ref.: 43650
    Praca stała
    Lokalizacja: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez cykliczny kontakt telefoniczny lub mailowy
    • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
    • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach polskich / zagranicznych,
    • inicjowanie oraz prowadzenia działań marketingowych oraz ocena ich skuteczności (opracowywanie odpowiednich raportów i /oraz analiz sprzedażowych) przy wsparciu dostępnych technik informatycznych
    • realizacja zamówień na materiały reklamowe -  promocyjne wg standardów grupy oraz sprzedażowych

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z  obsługą klienta lub  dziale exportu, mile widziane w sektorze technicznym
    • rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
    • samodzielność, sumienność, operatywność, zorientowanie na cele
    • praktyczne doświadczenie w stosowaniu MS Office (w szczególności Excel) oraz systemu CRM
    • doświadczenie marketingowe – mile widziane
    • znajomość języka francuskiego  w stopniu bardzo dobrym/biegłym (znajomość drugiego języka mile widziana)
    • łatwości w przyswajaniu wiedzy merytorycznej i umiejętności analityczne

    Oferta:

    • możliwość związania się z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
    • praca od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur krajowych i międzynarodowych
    • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)