Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Krzemieniewo (pow. leszczyński)

    Krzemieniewo (pow. leszczyński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie podstawowych i złożonych zadań administracyjnych zgodnie z istniejącymi procedurami i standardami obsługi klienta

  • Realizacja strategii obsługi klienta

  • Informowanie klientów o stanie zamówienia, fakturach i dodatkowych informacjach potrzebnych do zakończenia sprzedaży

  • Obsługa wewnętrznych systemów i baz danych, związanych z wysyłką zamówień i stanami magazynowymi

  • Rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze obsługi klienta, administracji, wsparcie przełożonego w rozwiązywaniu bardziej złożonych problemów

  • Inna zadania wynikające z zajmowanego stanowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność zarządzania dużą ilością informacji

  • Elastyczność i otwartość do pracy w dynamicznym środowisku

  • Język polski jako język codziennej pracy, mile widziane komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie

  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Cargill jest międzynarodowym producentem i dostawcą produktów i usług rolnych, spożywczych, finansowych oraz przemysłowych. Dziś Cargill zatrudnia w Polsce ok. 1650 osób w 21 lokalizacjach. W Bielanach Wrocławskich znajduje się wysoce zautomatyzowany zakład produkujący: syropy glukozowe i glukozowo-fruktozowe, które są używane przy produkcji min. słodyczy, napojów, a także gluten pszenny, dodatki do pasz oraz etanol.

Przewiń do profilu firmy

Description:

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Animal Nutrition and Health firmy Cargill, który dąży do podnoszenia jakości życia poprzez lepsze żywienie. Nasz zespół prowadzi badania, wdraża innowacje i tworzy rozwiązania zapewniające naszym klientom doskonałe wyniki.

OPIS STANOWISKA

Specjalista ds. Obsługi Klienta będzie odpowiedzialny za obsługę naszych klientów i bliską współpracę z naszymi wytwórniami. Do codziennych zadań będzie należało wprowadzanie i obsługa zamówień, wyjaśnianie bieżących problemów oraz informowanie klientów o terminach dostaw.

Nasza Oferta

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.