Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

"MT - PHARMA" sp. z o.o.O firmie

  • Marii Konopnickiej 52
    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"MT - PHARMA" sp. z o.o.

Marii Konopnickiej 52

Kutno

MT-Pharma sp z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się hurtownią farmaceutyczną, która rozpoczęła działalność w lutym 2016. Siedziba firmy mieści się w Krakowie jednakże działalność operacyjna prowadzona jest w Kutnie, które ze względu na centralne położenie na mapie kraju jest znakomitą lokalizacją z punktu widzenia optymalizacji procesów logistycznych.

Hurtownia specjalizuje się w dystrybucji surowców do receptury aptecznej, utensyliów, a także suplementów diety nieustannie poszerzając ofertę i dostosowując ją do bieżących potrzeb rynku.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie
  • przyjmowanie telefoniczne zamówień i reklamacji od aptek
  • przygotowywanie, weryfikacja oraz kontrola zamówień
  • sporządzanie dokumentacji zamówień
  • prowadzenie postępowania reklamacyjnego tj. przyjęcie , rejestracja zgłoszenia, rejestracja zwrotów, sporządzanie raportów

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera
  • komunikatywność, dyspozycyjność, elastyczność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • mile widziane wykształcenie Technik Farmacji

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • pracę od zaraz w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • szkolenia
  • opieka medyczna

Ogłoszenie archiwalne