Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Rileta Sp. z o.o.O firmie

Rileta Sp. z o.o.

Jaworzyńska 291A

Legnica

Międzynarodowy lider na rynku firan i tkanin dekoracyjnych firma Rileta Spółka z o.o. z siedzibą
w Legnicy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klientaNumer ref.: Miejsce pracy: Legnica, ul. Jaworzyńska 291 (Legnica Specjalna Strefa Ekonomiczna)

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta zagranicznego – kontakt mailowy i telefoniczny
  • przyjmowanie i opracowywanie zleceń produkcyjnych
  • współpraca z działem produkcyjnym
  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach operacyjnych
  • kalkulacja cen

Wymagania:

  • dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny, mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • kreatywność i zaangażowanie w działaniu
  • pogodne usposobienie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, optymistycznym zespole
  • dużą samodzielność w organizacji pracy
  • otwartość na pomysły
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie doświadczonych współpracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu
rekrutacji, prowadzonego przez firmę RILETA Spółka z o.o.”

Ogłoszenie archiwalne