Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

EISBERG

  • Bydgoska 22, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EISBERG

Bydgoska 22

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Klientami firmy: telefoniczny i mailowy w sprawach dotyczących zamówień, reklamacji itp.

  • Tworzenie dokumentów dostawy oraz ich korygowanie

  • Dzienne opracowywanie zleceń transportowych oraz kontakt z firmami transportowymi

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji wysyłek oraz ewidencji braków magazynowych

  • Obsługa procesu reklamacyjnego

  • Prowadzenie tygodniowej ewidencji braków magazynowych

  • generowanie raportów dotyczących sprzedaży, gratisów i promocji

  • Koordynowanie procesem przepływu informacji pomiędzy Działem Obsługi Klienta a pozostałymi Działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Dobra komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Proces wdrożenia do pracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Premie

  • świadczenia z ZFŚS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

EISBERG

Grupa Eisberg jest wiodącym przedsiębiorstwem w obszarze przetwórstwa warzyw. Nasza spółka należy do szwajcarskiego koncernu z branży spożywczej Bell Food Group osiągającego roczne obroty w wysokości 3,4 miliarda franków szwajcarskich i zatrudniającego prawie 9.800 pracowników. W Polsce działamy od 1992 roku.

Przewiń do profilu firmy