Specjalista ds. Obsługi Klienta (linia przychodząca)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 08.05.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: SOK/MAS

    Obowiązki:

    Twoja komunikatywność będzie pomocna przy rejestrowaniu zleceń, doradzaniu i rozwiązywaniu problemów Klientów.

    „Czy mogę prosić o odbiór paczki?”, „Gdzie znajduje się moja przesyłka?”, „Co powinienem zrobić w przypadku zgubienia numer listu przewozowego?”

    To Ty będziesz mógł zaoferować konkretne rozwiązanie!

    Wymagania:

    Szukamy ciekawych osobowości i ludzi z charakterem do zespołu obsługi klienta (wyłącznie połączenia przychodzące). Wiemy, że wyjątkowa atmosfera i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań to klucz do sukcesu. Jeżeli nawet nie posiadasz doświadczenia, ale uważasz, że sprawdzisz się w pracy pełnej ekscytujących wyzwań, aplikuj!

    P.S. Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie min. A2+.

    Nasz Klient Oferuje:

    • Pracę od poniedziałku do piątku,
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię,
    • pracę w zgranym zespole w którym ceni się współpracę,
    • opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
    • system kafeteryjny MyBenefit,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • bezpłatny kurs angielskiego,
    • pakiet szkoleń.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:
    Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
    Wpis KRAZ: 8162