Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta (linia przychodząca lub wychodząca)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Specjalista ds. Obsługi Klienta (linia przychodząca lub wychodząca)

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SKL/MAS

    Obowiązki:

    Lubisz pracę z ludźmi, doradzać innym, pomagać im w przypadku problemów?

    Super! Aktualnie prowadzimy rekrutację do działu odpowiedzialnego za rejestrowanie zleceń dotyczących zgubionych paczek i listów, rozwiązywanie problemów z ich odbiorem lub nadaniem oraz organizowaniem tych procesów.

    A może wolisz mieć większy wpływ na wynik swoich działań? Szukamy również entuzjastów sprzedaży, którzy byliby odpowiedzialni za przygotowywanie ofert, rozmowy handlowe oraz tworzenie umów.

    Nie lubisz pracować na skryptach sprzedażowych? Dobrze się składa, ta oferta jest dla Ciebie!

    Wymagania:

    Szukamy ciekawych osobowości, ludzi z charakterem! Lubisz mieć jasno określone cele i możliwość nieszablonowego podejścia do wyznaczonych zadań? Wiemy, że wyjątkowa atmosfera i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań to klucz do sukcesu. Jeżeli nawet nie posiadasz doświadczenia, ale uważasz, że sprawdzisz się w pracy pełnej ekscytujących wyzwań, aplikuj!

    Nasz Klient oferuje:

    • pracę od poniedziałku do piątku,
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię,
    • pracę w zgranym zespole w którym ceni się współpracę,
    • opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
    • kartę MultiSport,
    • możliwość ubezpieczenia grupowego,
    • dofinansowanie do edukacji,
    • pakiet szkoleń.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162