Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Izola Sp.z o.o. Sp.K.O firmie

Izola Sp.z o.o. Sp.K.

Ferdynanda Ossendowskiego 4

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów (telefoniczna i na miejscu w biurze)

  • Realizacja zamówień, monitoring przesyłek, fakturowanie, kontrola należności, logistyka

  • Współpraca z Oddz. w Warszawie oraz z innymi działami w Oddz. Łodzi

  • Wsparcie dla działu sprzedaży: pomoc przy kosztorysowaniu i w pozyskaniu klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość pakietu Office, a w szczególności Excel

  • Cenimy cechy osobowości: b. dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji, rzetelność, dokładność, kreatywność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjnej, wentylacji, klimatyzacji, elektronarzędzi

  • Znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Motywujący system wynagradzania uzależniony od wyników pracy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Stabilność zatrudnienia

Dynamicznie rozwijająca się hurtownia z branży instalacyjnej.

Przewiń do profilu firmy