Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta

UNIQA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących od klientów i poszkodowanych

  • Rejestracja szkód podczas zgłoszeń telefonicznych, w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych

  • Udzielanie informacji na temat przebiegu procesu rejestracji i likwidacji szkody

  • Udzielanie informacji na temat statusu szkody

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz budowaniem długoterminowej relacji opartej na zaufaniu

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy zgodny z naszymi standardami

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i lubienie pracy z ludźmi

  • Energiczność i zmotywowanie do działania

  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Nastawienie na potrzeby Klienta

  • Posiadanie wykształcenie średniego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • System kafeterii, gdzie sam decydujesz jakie dodatkowe Benefity są dla Ciebie Ważne

  • Coachingi rozwojowe - z chęcią nauczymy Cię podstaw i podzielimy się wiedzą

  • Pracę w 8 godzinnym systemie zmianowym

  • Współpracę z młodym i profesjonalnym zespołem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych

  • Pracę w centrali firmy w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 122

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy