Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami

  • realizacja bieżących zleceń otrzymanych od Klientów

  • współpraca z podwykonawcami

  • prowadzenie zleceń, przygotowywanie analiz i raportów

  • reprezentowanie Spółki podczas kontaktu i spotkań z Klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta – preferowane w branży transportowej (transport drogowy, kolejowy lub intermodalny) - mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z transportem

  • orientacja na cel

  • umiejętność właściwego diagnozowania problemów i znajdywanie rozwiązań

  • znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość Word, Excel

  • zdolności analitycznych

  • mile widziana znajomość języka włoskiego

To oferujemy

  • proces onboardingu - wsparcie w pierwszych dniach pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia

  • bycie członkiem zespołu o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • opiekę medyczną - Medicover

  • kartę Multisport

  • kartę paliwową

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdyni, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

Przewiń do profilu firmy