Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

OSDW Azymut sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Senatorska 31

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z Klientami – bieżąca obsługa, przygotowywanie wycen i kalkulacji

  • przygotowywanie, kontrola rozliczeń oraz weryfikacja poprawności zamówiń

  • obsługa biura – odbieranie połączeń telefonicznych, udzielanie informacji, koordynacja procesu obiegu dokumentów

  • bezpośrednie wspieranie produkcji – dbałość o zapewnienie odpowiedniej ilości materiałów, sprawy serwisowe, kontakt z podwykonawcami

  • obsługa reklamacji i zwrotów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane doświadczenie w branży wydawniczej

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • zarządzanie czasem i umiejętność planowania

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • stanowisko dostępne od zaraz !!

  • pracę w centrum Łodzi – dogodna lokalizacja, łatwy dojazd komunikacją miejską, bezpłatne miejsca parkingowe

  • stałe godziny pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych – dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i kart sportowych, dodatkowy dzień urlopu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny dostęp do Ibuk Libra

  • dofinansowanie do okularów

  • otwarte piątki – wewnętrzne szkolenia

  • upominek świąteczny

OSDW Azymut Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na rynku wydawniczo-księgarskim. Naszym Klientom zapewniamy prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, realizowanie dostaw oraz całą gamę narzędzi wspomagających sprzedaż, od usług dystrybucyjnych i marketingowych po możliwość druku ma żądanie, oferowanego przez naszą nowoczesną drukarnię cyfrową. W 2019 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną, która wzbogaciła naszą ofertę o możliwość druku książek w oprawach zeszytowych. Nowoczesna technologia druku Inkjet, umożliwi produkcję książek kolorowych w atrakcyjnych cenach przy dużych nakładach.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia:

  • Jesteśmy jedyną drukarnią cyfrową w Polsce prowadzoną przez dystrybutora książek. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi łączące druk i dystrybucję

  • Oferujemy unikatowe na naszym rynku modele biznesowe, łączące elementy produkcji, dystrybucji i marketingu, między innymi druk na wyłączność, druk w transzach i druk na życzenie (POD).

  • W 2019 roku wyposażyliśmy drukarnię w najnowocześniejszy park maszynowy: maszyny do druku rolowego Ink-jet (4+4), Screen HD520 z urządzeniami do post-procesingu firmy Hunkeler, maszyny tonerowe Ricoch oraz Xerox.

  • W trosce o środowisko wprowadzamy ekologiczne technologie – wraz z wdrożeniem nowych technologii drukarnia ograniczyła do minimum odpad produkcyjny, co w znacznym stopniu pozwala zaoszczędzić papier.