Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

MONIKA KRASOŃ-KUBIŃSKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWAO firmie

2 800‐5 000 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy butikową rodzinną agencją ubezpieczeniową działającą na rynku od 2010r.

Pozytywne i profesjonalne podejście do klientów to nasz klucz do sukcesu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Jeżeli jesteś:

  • dobrze zorganizowany/-a i lubisz porządek „w papierach”,
  • komunikatywny/-a i pozytywnie podchodzisz do otaczających Cię ludzi i nowych wyzwań,
  • sumienny/-a i dokładny/-a,
  • kreatywny/-a i proaktywny/-a,
  • punktualny/-a,

To szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży usług lub/i obsłudze klienta,
  • Minimum średniego wykształcenia,
  • Zaangażowania, samodzielności i realizacji wskazanych celów,
  • Zaświadczenie o niekaralności

Twoimi zadaniami będą:

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów ubezpieczeniowych,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem,
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,

Co możemy Ci zaoferować:

  • Miłą i pozytywną atmosferę pracy każdego dnia,
  • Umowa o pracę,
  • Wsparcie zespołu i szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży ubezpieczeniowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy