Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

TAJM.PL sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Tajm to catering dietetyczny, który tworzą pasjonaci zdrowego odżywiania. Jesteśmy zgranym zespołem, w którym każdy ma szansę wdrażać i realizować swoje pomysły. Wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera pracy, dlatego stawiamy na współpracę i komunikację. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • bezpośrednia, telefoniczna, mailowa obsługa Klienta,
  • doradzanie najlepszych rozwiązań dla Klienta,
  • obsługa dedykowanego systemu CRS,
  • prowadzenie procesu reklamacyjnego,
  • współpraca z działem transportu, dietetyki,produkcji,
  • przygotowywanie dokumentów transportowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji kryzysowych i obsługi trudnego Klienta.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i długoterminowe zatrudnienie,
  • posiłki pracownicze,
  • miłą, nieformalną atmosferę pracy,
  • możliwość awansu.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy