Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ERBI sp. z o.o.O firmie

  • Niciarniana 54
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ERBI sp. z o.o.

Niciarniana 54

Łódź

Drukarnia specjalizująca się w produkcji opakowań dla farmacji poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • obsługa klientów w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
  • zapewnianie telefonicznego i mailowego wsparcia klienta
  • nadzór nad terminowością realizacji zamówień od klienta
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie dokumentów dostawy
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego (obsługa klientów zagranicznych)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, programy fakturujące)
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • pracę w doświadczonym zespole
  • pakiet socjalny, a w nim: min. wypłaty z ZFŚS, Multisport, Medicover.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne