Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 2010 roku z powodzeniem oferujemy swoje usługi naszym Klientom oraz Partnerom na rynku krajowym i europejskim. W związku z dalszym rozwojem i realizacją kolejnych projektów poszukujemy do:

    Biura w Łodzi:

    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • Bieżąca obsługa obecnych klientów: telefoniczna, mailowa, przez stronę internetową
    • Identyfikowanie potrzeb klientów
    • Aktywna sprzedaż produktów z oferty Firmy: doradztwo w zakresie produktów i usług
    • Raportowanie powyższych działań
    • Udział przy wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziani absolwenci ostatnich lat
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą  swobodną komunikację
    • Dyspozycyjność 8 godzin dziennie
    • Otwartość i komunikatywność
    • Dynamika i entuzjazm w działaniu
    • Wysoki poziomu zdolności interpersonalnych
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Silna motywacja do pracy i ciągłego rozwoju
    • Umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowym atutem będzie:
    • Biegły angielski (co najmniej C1 poziom)
    • Znajomość branży motoryzacyjnej oraz e-commerce
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (atut)
    • Znajomość narzędzi LiveChat

    Co oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej Firmie i realne perspektywy rozwoju, w tym udział w międzynarodowych projektach,
    • Ciekawe szkolenia,
    • Możliwość uczestniczenia w eventach branżowych,
    • Bezpłatne lekcje językowe,
    • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów,
    • Przyjazna atmosfera w pracy,
    • Atrakcyjny system wynagradzania,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt,
    • Narzędzia pracy (np. laptop, telefon) w zależności od stanowiska,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (np. karta multisport)
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz numerem referencyjnym
    w tytule poprzez przycisk Aplikuj:

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.