Specjalista ds. obsługi klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 2010 roku z powodzeniem oferujemy swoje usługi naszym Klientom oraz Partnerom na rynku krajowym i europejskim. W związku z dalszym rozwojem i realizacją kolejnych projektów poszukujemy do:

Biura w Łodzi:

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Bieżąca obsługa obecnych klientów: telefoniczna, mailowa, przez stronę internetową
  • Identyfikowanie potrzeb klientów
  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty Firmy: doradztwo w zakresie produktów i usług
  • Raportowanie powyższych działań
  • Udział przy wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziani absolwenci ostatnich lat
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą  swobodną komunikację
  • Dyspozycyjność 8 godzin dziennie
  • Otwartość i komunikatywność
  • Dynamika i entuzjazm w działaniu
  • Wysoki poziomu zdolności interpersonalnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Silna motywacja do pracy i ciągłego rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
  • Biegły angielski (co najmniej C1 poziom)
  • Znajomość branży motoryzacyjnej oraz e-commerce
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (atut)
  • Znajomość narzędzi LiveChat

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej Firmie i realne perspektywy rozwoju, w tym udział w międzynarodowych projektach,
  • Ciekawe szkolenia,
  • Możliwość uczestniczenia w eventach branżowych,
  • Bezpłatne lekcje językowe,
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów,
  • Przyjazna atmosfera w pracy,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt,
  • Narzędzia pracy (np. laptop, telefon) w zależności od stanowiska,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (np. karta multisport)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz numerem referencyjnym
w tytule poprzez przycisk Aplikuj:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.