Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Panek S.A.

  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie telefoniczne i mailowe klientów/kontrahentów

  • obsługa wewnętrznego systemu

  • przyjmowanie oraz obsługa zleceń

  • informowanie o świadczonych usługach

  • koordynacja realizacji zleceń przez pracowników

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy

  • dostępność w pełnym wymiarze godzin w miesiącu

  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • w całości pracę zdalną

  • wysokiej jakości sprzęt umożliwiający pracę

  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce, największym dostawcy usługi mobilności współdzielonej (CarSharing)

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus system premiowy i prowizyjny w oparciu o wyniki i zaangażowanie

  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek

  • elastyczny grafik, dostosowany do Twojej dostępności

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie

  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva

  • platformę do nauki języków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi