Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Open Finance S.A.O firmie

Open Finance S.A.

ul

Lublin

Jesteśmy ogólnopolską firmą pośrednictwa finansowego. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych i firmowych, pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych, finansowania przedsiębiorców oraz inwestycji i ubezpieczeń.

Nasza Centrala mieści się w Warszawie i tworzą ją specjaliści z różnych dziedzin, którzy swoją codzienną pracą wspierają Ekspertów Finansowych na terenie całej Polski. Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • telefoniczne wsparcie Ekspertów Finansowych,
  • wstępne badanie potrzeb, a w przypadku rozwiązań kredytowych badanie zdolności,
  • informowanie o bieżącej ofercie,
  • budowanie właściwych relacji i kontaktów z klientami.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą na drugiego człowieka,
  • cechuje Cię cierpliwość i chęć pomocy klientowi zewnętrznemu,
  • umiejętnie radzisz sobie z obiekcjami, posiadasz determinację do pokonywania trudności,
  • wykazujesz inicjatywę i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • jesteś otwarty na rozwój swoich kompetencji, pogłębianie i aktualizowanie swojej wiedzy.

Co zyskujesz:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie (17 zł brutto/h),
  • możliwość pracy zmianowej (8:00 – 16:00 oraz 12:00 – 20:00) oraz pracy zdalnej,
  • okazję zdobycia doświadczenia sprzedażowego i udziału w szkoleniach rozwijających Twoje kompetencje i pogłębiających wiedzę,
  • okazję do uczestniczenia w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami,
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu socjalnego: ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka,
  • pracę w prestiżowej lokalizacji (JPBC Business Center w Lublinie).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy