Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klienta.
  • Wprowadzanie zamówień do systemu.
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy.
  • Wystawianie korekt.
  • Sporządzanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji sprzedażowej.
  • Wsparcie w przyjmowaniu i rozpatrywaniu reklamacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Znajomość pakietu Office (MS Word, MS Excel).
  • Znajomość systemu EDI.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Premię.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Rabat na firmowe produkty.
  • Kartę multisport.
  • Dofinansowanie posiłków.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Lublin