Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

EMERGOO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą dostarczającą produkty najwyższej jakości z takich kategorii produktowych jak panele podłogowe, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i inne produkty z kategorii wykończenia wnętrz. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w Europie i na świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Opis stanowiska:

  • Przyjęcie i terminowe wprowadzanie zamówień do systemu, monitorowanie i koordynowanie ich realizacji
  • Wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Obsługa korespondencji z klientami.
  • Wprowadzanie i monitorowanie zamówień
  • Rozpatrywanie reklamacji cenowych oraz ilościowych klientów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących realizacji dostaw
  • Bieżąca komunikacja z klientami w zakresie realizacji zamówień, faktur i faktur korygujących

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2, mile widziany drugi język, preferowany rosyjski
  • Doskonała znajomość pakietu MS-Office, w tym szczególnie Word, Excel
  • Mile widziana doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Dlaczego Emergo:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku

Zapewniamy naszym pracownikom:

  • Brak nudy, różnorodność wykonywanych zadań
  • Możliwość rozwoju - Firma rozwija się dynamicznie, a Ty razem z nami
  • Praca w zespole „otwartych umysłów”
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy