Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

DekordiaO firmie

2 0004 000 brutto / mies.
  • Diamentowa 2
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dekordia

Diamentowa 2

Lublin

Sklep Dekordia to jeden z liderów na rynku sklepów internetowych z ceramiką i wyposażeniem łazienek. Przez wiele lat działalności zdobył uznanie w oczach Klientów jako zaufany sklep oraz portal z poradami i galeriami wnętrz użytkowników. Pod koniec roku 2014 działalność sklepu została poszerzona o salon sprzedaży stacjonarnej.

Zapraszamy na www.dekordia.pl

Opis stanowiska:

  • sprzedaż płytek ceramicznych, produktów branży sanitarnej i techniki grzewczej,
  • obsługa klientów w salonie firmowym,
  • obsługa zamówień internetowych (przyjmowanie i monitorowanie procesu zamówienia, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, przyjmowanie i wystawianie faktur, obsługa reklamacji),
  • kontakt z dostawcami,
  • godziny pracy: 8-16 lub 10-18,
  • miejsce pracy: salon firmowy w Lublinie, ul. Diamentowa 2/5 (Galeria Diamentowa).

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • kreatywność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiety biurowe, programy pocztowe, program sprzedaży).

 Mile widziane:

  • doświadczenie w e-biznesie,
  • znajomość branży i asortymentu,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • formę zatrudnienia: umowa o pracę,
  • miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania. Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne