Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

GBA PolskaO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad klientem (koordynacja przebiegu zleceń);
  • Fachowe doradztwo w zakresie obsługiwanej branży badań laboratoryjnych żywności;
  • Współpraca z różnymi działami, dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz organizacji;
  • Monitorowanie sprzedaży, raportowanie.
  • Przygotowywanie sprawozdań z badań;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (biotechnologia, technologia żywności, biologia lub pokrewne);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Biegła obsługa systemu Office;
  • Znajomość systemów jakości;
  • Znajomość prawodawstwa żywności;
  • Znajomość z obszaru badań laboratoryjnych żywności i/lub pokrewnych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w obszarze usług laboratoryjnych;
  • Doświadczenie w obsłudze klientów kluczowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę/umowę zlecenie/umowę B2B);
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Rozwój zawodowy przez szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji;
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;
  • Pracę o ciekawym i niemonotonnym charakterze;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Specjalista ds. Obsługi Klienta, lubuskie