Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta (m/k)

McFIT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jasna 14/16A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

McFIT Polska Sp. z o.o.

Jasna 14/16A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jesteś pierwszą osobą kontaktową dla klientów McFIT w Polsce

  • Wspierasz czynności finansowo-administracyjne w firmie

  • Ściśle współpracujesz z innymi działami firmy

  • Rozpatrujesz reklamacje

Nasze wymagania

  • Władasz biegle językiem polskim (warunek konieczny)

  • Co najmniej dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego

  • Jeśli pracowałeś już kiedyś na siłowni, idealnie w systemie PerfectGym będzie to dodatkowym atutem

  • Masz doświadczenie w telefonicznej i/lub mailowej obsłudze klienta

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu danymi klientów

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu procesami windykacji należności

  • Dysponujesz dobrą znajomością pakietu MS Office

  • Cechujesz się dobrze rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi

  • Jesteś osobą punktualną i potrafisz pracować w zespole

To oferujemy

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

McFIT jest jedną z 14 marek RSG Group. Marka McFIT – innowacyjna w zakresie fitnessu i stylu życia – prowadzi obecnie ponad 250 studiów w 5 krajach. W Polsce działa 14 klubów. Na potrzebach naszych klientów skupiamy się jednak nie tylko w klubach. Od budowy, przez ekspansję, aż po marketing – w naszych biurach codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferować im najlepsze wrażenia z treningu. A Ty masz teraz szansę aktywnie przyczynić się do tego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy