Specjalista ds. Obsługi Klienta

HRK S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta – znanej sieci zajmującej się wynajmem samochodów w Polsce, Europie i na świecie.

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta (w tym klienta anglojęzycznego),

  • obsługa połączeń przychodzących,

  • obsługa poczty elektronicznej,

  • sprzedaż usług i produktów dodatkowych,

  • współpraca z działami wspierającymi.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy,

  • dodatkowy system motywacyjny,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • elastyczne godziny pracy.

HRK S.A.

Zespół HRK Retail & e-Commerce specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz firm z branży e-Commerce . Poszukujemy pracowników na różne stanowiska w sieciach handlowych i centrach dystrybucyjnych, a także ekspertów e-commerce. Specjalizujemy się także w przygotowaniu oraz realizacji kampanii budowania wizerunku pracodawcy, wspieramy firmy w procesie rozwoju pracowników.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy