Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

PZ Cormay S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywaniem długotrwałych pozytywnych relacji z Klientem zagranicznym,

  • w tym prowadzeniem korespondencji, kontaktem telefonicznym i e-mailowym

  • Przyjmowaniem, potwierdzaniem i realizacją zamówień oraz organizacją transportu

  • Fakturowaniem, przygotowywaniem oraz nadzorem dokumentacji wysyłkowej, w tym celnej

  • Wprowadzanie danych do systemu, dbałość o poprawność danych w systemie oraz ich archiwizację

  • Przygotowywanie raportów i zestawień z realizacji sprzedaży dla wyznaczonych klientów/rynków

  • Sporządzanie zapotrzebowania na asortyment firmy w oparciu o dane otrzymane od klientów

  • Współpracą z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta zagranicznego w dziale exportu lub logistyce

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • Wysoka orientacja na budowanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Samodzielność, rzetelność i komunikatywność

  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

  • Mile widziana znajomość reguł handlu zagranicznego oraz obsługi akredytywy dokumentowej

  • Mile widziana znajomość branży chemicznej/ medycznej

  • Dodatkowym atutem będzie też znajomość innych języków

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Kontakt z j.angielskim w praktyce

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Przyjazna atmosfera pracy