Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Black Red White S.A.

  • Wojska Polskiego 3, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojska Polskiego 3

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Zadania na stanowisku:

  • Obsługa klienta w modelu sprzedaży wysyłkowej z e-sklep/dropshipping (telefon, e-mail)

  • Analiza realizacji zamówień w systemie e-sklep/dropshipping

  • Kontakt z dostawcami

  • Generowanie dokumentów z systemu

  • Obsługa zwrotów i odstąpień klientów

  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych

  • Obsługa / współpraca z firmami kurierskimi

  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz zadania typu back-office

Nasze wymagania

  • Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i obsłudze klienta mile widziane

  • Znajomość branży meblarskiej będzie miłym zaskoczeniem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Sprawna obsługa komputera i Internetu

  • Poprawność wymowy i umiejętność opanowania emocji

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność oraz otwartość.

  • Cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu.

To oferujemy

  • Dlatego warto u nas pracować:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy