Oferta pracy

specjalista ds. obsługi klienta NCBR

NCBR+ sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Nowogrodzka 50

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań klientów NCBR wpływających do Punktu Informacyjnego;

  • zapewnienie płynności obsługi zapytań w ramach Grupy NCBR;

  • prowadzenie indywidualnych spotkań z klientami;

  • bieżący przegląd i aktualizacja materiałów informacyjnych dla klientów Grupy NCBR.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe);

  • min. roczne doświadczenie zawodowe;

  • dobra znajomość MS Office;

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zorientowanie na klienta;

  • dążenie do rezultatów i odpowiedzialność;

  • umiejętność szybkiego uczenia się;

  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

  • wiedza specjalistyczna z obszaru finansowania projektów B+R;

  • znajomość obsługi systemów typu Contact Center;

  • myślenie analityczne i elastyczność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • system kafeteryjny

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów z Ukrainy spełniających wymagania formalne.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wiesz, jak działa unikatowa poduszka ratunkowa, wykorzystywana podczas zagrożenia lawinowego? Albo bioniczne protezy ręki? Jak można angażować druk 3D, robotykę oraz metodologię STEAM do kreowania nowoczesnej edukacji? To tylko kilka z projektów, które wspieramy na co dzień w Grupie NCBR. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.

Przewiń do profilu firmy