Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Nekla, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.
    firma z Branży Motoryzacyjnej
    z udziałem kapitału niemieckiego,
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
    Miejsce pracy: Nekla

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa zamówień klienta zagranicznego,
    • monitorowanie produkcji w zakresie wykonywania zaplanowanych produktów,
    • współpraca z działem sprzedaży klienta,
    • analiza i monitorowanie potrzeb klienta,
    • raportowanie stanu sprzedaży i produkcji.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość obsługi komputera,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz znajomość programu SAP.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • możliwość uzyskania dofinansowania kosztów zakwaterowania (bliższe informacje pod podanym nr telefonu),
    • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
    • dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. „pakietu socjalnego”.

    Oferty wraz z oczekiwaniami finansowymi (brutto) z dopiskiem „Specjalista ds. Obsługi Klienta
    prosimy kierować pod podany adres, najpóźniej do dnia 30.05.2018 r.

    Do przesłanej oferty należy dołączyć oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych.

    ALLIGATOR POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
    UL. GNIEŹNIEŃSKA 6
    62-330 NEKLA
    TEL. (061) 435-92-22
    e-mail: [email protected]polska.com