Specjalista ds. obsługi klienta niemieckiego w dziale sprzedaży

KinderwagencenterO firmie

5 000‐9 000 zł brutto / mies.

Kinderwagencenter

Liliowa 9

Wrocław

Wrocławska, prężnie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją artykułów dziecięcych poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckiego
w dziale sprzedaży

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (obsługa telefoniczna i e-mailowa)
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • bardzo dobra obsługa komputera (internet, programy biurowe)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • otwartość, komunikatywność
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej
  • mile widziana znajomość serwisów sprzedażowych ebay, allegro, amazon
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zagranicznego
  • obsługa konta w serwisie ebay, amazon
  • obsługa i realizacja zamówień
  • obsługa serwisu wysyłkowego
  • obsługa reklamacji od klientów

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy wraz ze sprzętem biurowym
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę w nowej siedzibie firmy we Wrocławiu - ul. Liliowa 9 (Psie Pole-Pawłowice)
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie (5000 zł brutto - 9000 zł brutto w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka).

Proszę o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o przesłanie CV na adres z klauzulą
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy