Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckiego w sklepie stacjonarnym / Fachkraft Beratung und Verkauf

KinderwagencenterO firmie

  • Lipsk, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kinderwagencenter

Ein florierendes Unternehmen in Wrocław, das sich mit dem Vertrieb von Babyartikeln beschäftigt, sucht einen Mitarbeiter für folgende Position:

Polska, prężnie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją artykułów dziecięcych poszukuje pracownika na stanowisko:

Anforderungen:

  • fließende Deutschkenntnisse in Wort und Schrift (auf muttersprachlichem Niveau)
  • Verfügbarkeit Dienstags bis Samstags, jeweils von 10:00 bis 18:00 Uhr
  • sehr gute PC-Kenntnisse (Internet, Office-Programme)
  • sehr gute Arbeitsorganisation
  • Offenheit, Kommunikativität, starke Persönlichkeit
  • Verantwortung
  • Erfahrung im Vertrieb und Englischkenntnisse zur Kundenkommunikation von Vorteil

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego, płynnie w mowie i piśmie na poziomie natywnym
  • dyspozycyjność od wtorku do soboty w godzinach (10:00 – 18:00)
  • bardzo dobra obsługa komputera (internet, programy biurowe)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Aufgaben:

  • Kundenbetreuung im Fachmarkt für Babyartikel
  • Beratung
  • Verkauf
  • Reklamationsbearbeitung
  • Bearbeitung von Retouren
  • E-Mail-Bearbeitung
  • Telefonische Kundenbetreuung und Auskunftsdienst

Zakres obowiązków:

  • Obsluga klienta w sklepie stacjonarnym
  • Doradztwo produkowe
  • Sprzedaż produktów
  • Obsługa reklamacji
  • Obsługa zwrotów
  • Obsługa poczty mailowej
  • Kontakt telefoniczny z klientem i siedzibą główną firmy

Wir bieten Ihnen:

  • langfristiger Arbeitsplatz in der schönen Stadt Leipzig, nahe der polnischen Grenze
  • stabile Arbeitsbedingungen auf Basis eines deutschen Arbeitsvertrages
  • Arbeiten in einem jungen, energiegeladenen Team
  • Aufstiegsmöglichkeiten
  • attraktives Gehalt (1500 - 3000 Euro brutto, je nach Erfahrung)
  • Einarbeitung in der Firmenzentrale in Wroclaw (noch vor Arbeitsaufnahme in Leipzig)
  • Wohnung bzw. Hilfe bei der Wohnungssuche in Leipzig
  • Unterkunft für die Dauer der Einarbeitung in Breslau für Personen von außerhalb des Breslauer Kreises

Weitere Information zum Stellenangebot:

  • Arbeit von Dienstag bis Samstag von 10:00 bis 18:00 Uhr
  • Arbeitsbeginn in Deutschland 01.03.2021
  • mehrwöchiges Training in Polen (Wroclaw) vor dem 01.03.2021 - nach Absprache

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy w pięknym mieście Lipsk położonym niedaleko polskiej granicy
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie (1500 - 3000 euro brutto w zależności od doświadczenia)
  • szkolenie produktowe w siedzibie głównej firmy we Wroclawiu przed objęciem stanowiska w Lipsku
  • mieszkanie lub pomoc w znalezieniu mieszkania w Lipsku
  • zakwaterowanie na czas szkolenia we Wroclawiu dla osób spoza Powiatu Wrocławskiego

Uwagi:

Praca od wtorku do soboty w godzinach 10:00 - 18: 00 , początek pracy w Niemczech 01.03.2021, kilkutygodniowe szkolenie w Polsce (Wrocław) przed 01.03.2021 – do uzgodnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV na adres z klauzulą
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Ogłoszenie archiwalne