Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

dogadamycie.pl Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wycena i koordynacja projektów tłumaczeniowych na rynkach niemieckojęzycznych, tj.: Niemcy, Austria i Szwajcaria

  • obsługa klienta i kontakt z tłumaczami (serwis online + telefon + e-mail).

  • budowanie długoterminowych relacji z klientami na poziomie bezpośrednich kontaktów operacyjnych

  • reprezentowanie organizacji zapewniając wysoką jakość usług i wsparcie klienta

  • monitorowanie wewnętrznych procesów, aktualnego stanu projektów i terminów realizacji

  • kontakt z tłumaczami drogą mailową i telefoniczną

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy przy uwzględnieniu dużej ilości i różnorodności zadań

Mile widziane

  • znajomość programów CAT

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w pracy w systemach CRM

To oferujemy

  • praca w biurze w Koszalinie lub Krakowie

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę w kreatywnej atmosferze

  • pyszną kawę, która zagrzeje do działania

  • najlepszą lokalną wodę mineralną ;-)

  • Benefity

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy internetowym serwisem tłumaczeniowym. Wspieramy firmy w procesach komunikacyjnych, pozwalając im dogadać się z instytucjami, kontrahentami i klientami z całego świata. Dostęp do ponad 1000 wyspecjalizowanych tłumaczy przekłada się na jakość usługi i szybkość realizacji.

Biznes nie ma granic - takiego założenia trzymamy się na co dzień. Z powodu intensywnego rozwoju działalności na rynkach DACH szukamy nowej osoby do naszego zespołu sprzedażowego. Jeżeli lubisz pracować z ludźmi, znasz tajniki sprzedaży i chcesz się rozwijać - ta oferta jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy