Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Samson Personal Team GmbHO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w zapewnianiu wykwalifikowanego personelu firmom z różnych branż. Naszym klientom oferujemy innowacyjne usługi oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie optymalizacji wewnętrznych procesów HR. Działamy skutecznie na rynku niemieckim od lat, dzięki czemu możemy pochwalić się szerokim gronem stałych, zadowolonych z naszego wsparcia klientów.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Podstawowy zakres obowiązków:

  • samodzielne stanowisko związane z obsługą projektów HR dla znanych i renomowanych niemieckich przedsiębiorstw
  • kontakt z klientami firmy w sprawach związanych z zatrudnieniem personelu tymczasowego
  • codzienna współpraca z działami: handlowym, rekrutacyjnym, administracyjnym
  • praca stacjonarna w oddziale terenowym w Poznaniu
  • gotowość do wyjazdów na spotkania z klientami w Niemczech (chwilowo ograniczone przez sytuację epidemiologiczną)
  • raportowanie wyników pracy do Executive Managera

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego, w mowie i piśmie
  • doświadczenia w pracy z klientem niemieckojęzycznym
  • swobody w posługiwaniu się podstawowymi programami z pakietu MS Office (Excel, Word)
  • komunikatywności, otwartości na potrzeby klienta
  • zaangażowania i konsekwencji w dążeniu do celu
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę na samodzielnym stanowisku, umożliwiającym rozwój kompetencji zawodowych i realizację własnych pomysłów
  • szkolenia branżowe, wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i bardzo sympatycznym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Samson Personal-Team GmbH z siedzibą pod adresem: Luckauer Str. 23, 15232 Frankfurt (Oder), adres e-mail: [email protected] Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Ogłoszenie archiwalne