Oferta pracy

Specjalista ds.obsługi klienta niemieckojęzycznego

Antal SSC/BPOO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Antal SSC/BPO

Poznań

Poznań

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy-  w związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy  kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Numer ref.: POZ/GER

Opis stanowiska:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w języku niemieckim,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Przygotowywanie dokumentów,
  • Doradztwo techniczne,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Chęć rozwoju w środowisku międzynarodowym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które składa się z podstawy i premii,
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy