Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego

Green CellO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z Klientami i kontrahentami w języku niemieckim (głównie pisany ~ 80%)
  • opieka nad składanymi zamówieniami (przyjmowanie i nadzór nad ich realizacją, wystawianie korekt faktur zagranicznych, obsługa zamówień anulowanych)
  • dbanie o formę stylistyczną prezentowanych na stronie opisów produktów
  • utrzymanie wysokiej pozycji sprzedawcy na powierzonej platformie sprzedażowej i monitorowanie jej statystyk
  • wykonywanie tłumaczeń drobnych tekstów na potrzeby firmy
  • utrzymywanie ścisłej współpracy z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (filologia germańska)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (język mówiony i pisany)
  • doświadczenie w komercyjnej obsłudze klienta (mile widziane)
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji i pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę lub zlecenie - Twój wybór
  • dynamiczną pracę z ciekawymi wyzwaniami
  • świetną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • super biuro na ul. Kalwaryjskiej w Krakowie
  • fantastycznych ludzi w niewielkim zespole
  • możliwość używania języka niemieckiego w pracy codziennej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Obecnie poszukujemy osób, które wzmocnią Zespół Obsługi Klienta Zagranicznego. Jeśli masz dość pracy w korporacji, szukasz dobrego pracodawcy dla którego najważniejsi są pracownicy do tego w codziennej pracy chciałbyś mieć kontakt z Klientami, doradzać im i dbać o pozytywny odbiór marki – właśnie Ciebie szukamy!

Specjalista ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego, Poznań