Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Art Neon Lighting Sp. z o.o. Sp.j.O firmie

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów

  • negocjacje handlowe

  • nawiązywanie i budowanie relacji handlowych z klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • bieżąca obsługa zamówień

  • stała komunikacja z klientem na każdym etapie procesu

  • współpraca z działami Zakupów, Handlowym oraz Logistyki

  • dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizowanego procesu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • biegła znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność planowania i organizowania dnia pracy

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • skrupulatność, terminowość, obowiązkowość

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze w biurze Stargardzie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Art Neon Lighting Sp. z o.o. Sp.j.

Lider branży oświetlenia LED i komponentów LED.

Przewiń do profilu firmy