Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

ADAMUS S.A.

  • Robotnicza 3A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ADAMUS S.A.

Robotnicza 3A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zapytań ofertowych i zamówień z krajów niemieckojęzycznych (kontakt telefoniczny, e-mailowy).

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami i Przedstawicielami firmy.

  • Przygotowywanie ofert (przygotowywanie kalkulacji, ustalanie terminów i warunków dostaw).

  • Realizacja zamówień, w tym sprawdzanie poprawności dokumentów z zamówieniami klientów.

  • Wystawianie faktur sprzedaży, w tym faktur korygujących zgodnie z zasadami oraz regulacjami prawnymi oraz wysyłanie faktur do klientów.

  • Prowadzenie dokumentacji bieżących projektów sprzedażowych (kontrakty, listy przewozowe, dokumenty celne, etc.).

  • Ścisła współpraca z działami zaangażowanymi w proces realizacji zamówień.

  • Zapewnienie obsługi klientów zgodnie ze standardami Adamus S.A.

  • Zapewnienie maksymalnie efektywnej współpracy z działem Sprzedaży oraz innymi działami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.).

  • Około roczne doświadczenie w pracach administracyjnych, sprzedaży lub w obsłudze klienta.

  • Zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Pozytywne nastawienie i reagowanie na potrzeby Klientów.

  • Dobra organizacja pracy i dokładność

  • Cenimy też osoby, które chcą się uczyć i angażują się w to, co robią.

To oferujemy

  • Stałe godziny pracy 8:00-16:00.

  • Wolne weekendy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Wsparcie merytoryczne działu technicznego i szkolenia produktowe.

  • Stabilną pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Realną możliwość rozwoju o obszarze sprzedaży.

  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kursy i szkolenia

  • stałe godziny pracy

  • wolne weekendy

ADAMUS S.A.

Adamus - More Than Tooling od ponad 40 lat dostarcza do fabryk farmaceutycznych na całym świecie niezwykle precyzyjne, wykonane z hartowanej stali, stemple i matryce formujące tabletki.

By zaspokoić potrzeby naszych klientów realizujemy kolejne rozwojowe inwestycje, co pozwala nam tworzyć nowe, atrakcyjne miejsca pracy.

Do naszego zespołu szukamy pracowników, którzy: chętnie pracują w zespole, są uczciwi, zaangażowani w pracę i są nastawieni na rozwiązywanie problemów. Wymagania te stawiamy wszystkim osobom zatrudnionym w naszej firmie, bez względu na stanowisko, jakie zajmują.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i razem z nami tworzyć rozpoznawalną na całym świecie markę, to koniecznie wyślij nam swoje CV!

Przewiń do profilu firmy