Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Krotrans Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z międzynarodowymi klientami firmy,

  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów,

  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie bieżących problemów,

  • Przyjmowanie reklamacji od klientów,

  • Przygotowywanie, kompletowanie i opracowywanie danych niezbędnych do negocjacji z klientami,

  • Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek niezbędny),

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji międzyludzkich,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Pomysłowość, inicjatywa w działaniu,

  • Samodzielność.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Możliwość nauki i rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • Możliwość wyboru benefitów (np. karty Multisport),

  • Codzienny kontakt z językiem obcym,

  • Szkolenia kompetencyjne,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w klimatycznym biurze w starym browarze w Tychach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Krotrans Logistics Sp. z o.o.

Firma Krotrans Logistics jest międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich, świadcząca usługi transportowe i spedycyjne w zakresie międzynarodowego transportu drogowego.

Praca w Krotrans Logistics to praca pełna wyzwań i możliwości rozwoju. Dołączając do naszego zespołu profesjonalistów i ludzi z pasją, masz możliwość zdobycia nie tylko cennego doświadczenia zawodowego, ale też nawiązać interesujące znajomości i kontakty na długie lata.

Przewiń do profilu firmy