Ta oferta pracy jest nieaktualna od 908 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    inntrade s.c.

    Inntrade s.c. to firma zajmująca się sprzedażą internetową, idealnie wykorzystująca potencjał rynku zachodniego w handlu detalicznym wyłącznie nowych części motoryzacyjnych.

    Ponieważ Spółka prężnie rozwija swój obszar sprzedaży, poszukujemy osoby, która będzie wsparciem dla Naszego działu Call Center w zakresie Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • do Twoich obowiązków będzie należała bieżąca kompleksowa (telefoniczna oraz mailowa) obsługa Klienta w zakresie realizacji, aktualizacji i monitoringu zamówień oraz dostaw oferowanych produktów,
    • będziesz odpowiadać za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami z Niemiec i Austrii

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i gotowość do używania go w codziennej pracy
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta
    • samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
    • mile widziane osoby posiadające status studenta

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w młodym i rozwijającym się zespole w przyjaznej atmosferze
    • pewność pracy w stabilnej firmie i międzynarodowym środowisku
    • zatrudnienie w firmie z siedzibą w centrum Wrocławia
    • pracę 5 dni w tygodniu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Inntrade s.c. z siedzibą we Wrocławiu."