Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

LyondellBasell PoznańO firmie

  • Nowa Biała 37, 09-411, Polska
    Nowa Biała (pow. płocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LyondellBasell Poznań

Nowa Biała 37

Nowa Biała (pow. płocki)

LyondellBasell (NYSE: LYB) to jeden z największych producentów plastiku, chemikaliów i petrochemii na świecie. Dzięki pracownikom na całym świecie firma LyondellBasell tworzy materiały i produkty niezbędne do rozwoju rozwiązań odpowiadających na współczesne wyzwania, w tym na przykład podnoszenia bezpieczeństwa żywności przez lekkie i elastyczne opakowania, ochrony czystości dostaw wody przez tworzenie solidniejszych i wszechstronniejszych rur, podnoszenia bezpieczeństwa, komfortu i wydajności paliwowej wielu samochodów i ciężarówek na drogach oraz zapewniania bezpieczeństwa i skuteczności elektroniki i urządzeń. Produkty LyondellBasell dostępne są w ponad 100 krajach, a firma jest największym na świecie producentem związków polimerowych oraz największym licencjodawcą technologii poliolefin. W 2020 r. firma LyondellBasell trafiła na listę najbardziej podziwianych przedsiębiorstw na świecie magazynu „Fortune" po raz trzeci z rzędu. Więcej informacji na temat LyondellBasell można znaleźć na stronie www.LyondellBasell.com.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Nowej Białej (koło Płocka), poszukujemy osobę na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za organizację kompleksowej obsługi klienta. Utrzymywanie ścisłej współpracy z dostawcami, w zakresie organizacji dostaw. Określanie poziomu zapasów magazynowych na podstawie analizy sprzedaży oraz wymiany informacji z osobami bezpośrednio zaangażowanymi w sprzedaż.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zamawianie towarów u dostawców w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży, optymalnego poziomu stanów magazynowych.
  • Współpraca z Menedżerem Sprzedaży w zakresie opracowywania cennika i jego aktualizacji oraz przygotowania indywidualnych kalkulacji cenowych.
  • Aktywna obsługa klientów: przyjmowanie, uściślanie zapytań ofertowych i zamówień od klientów, wprowadzanie informacji o zamówieniach do systemu, potwierdzanie zamówień, wnioskowanie o zmianę warunków handlowych, przygotowywanie i wysyłanie ofert, kontrola realizacji zamówień.
  • Weryfikacja danych oraz przygotowywanie informacji dotyczących zakupów i sprzedaży potrzebnych do sporządzania raportów finansowych oraz naliczania rezerw.
  • Zapewnienie prawidłowej realizacji procesu Planowania Sprzedaży i Produkcji ( S & OP) obowiązującego w firmie.

PROFIL KANDYDATA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1-2 lat
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość standardów obsługi klienta
  • Wysoki poziom kultury osobistej i umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Skrupulatość i dokładność
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

OFERUJEMY:

  • Długotrwałą współpracę w opraciu o umowę o pracę
  • Możliwości szkoleń i rozwoju wewnątrz organizacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z zachowaniem najwyższych standardów
  • Relacje bazujące na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe
Interested? Please apply and send your Curriculum Vitae today!
About LyondellBasell:

LyondellBasell (NYSE: LYB) is one of the largest plastics, chemicals and refining companies in the world. Driven by its employees around the globe, LyondellBasell produces materials and products that are key to advancing solutions to modern challenges like enhancing food safety through lightweight and flexible packaging, protecting the purity of water supplies through stronger and more versatile pipes, improving the safety, comfort and fuel efficiency of many of the cars and trucks on the road, and ensuring the safe and effective functionality in electronics and appliances. LyondellBasell sells products into more than 100 countries and is the world's largest producer of polypropylene compounds and the largest licensor of polyolefin technologies. In 2018, LyondellBasell was named to Fortune magazine’s list of the “World’s Most Admired Companies.” More information about LyondellBasell can be found at www.LyondellBasell.com.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy